Обивочный материал ЗАМШ

Вашему вниманию представлена коллекция обивочной ткани Замш для мягкой мебели. С полным набором расцветок вы  сможете ознакомиться при встрече с нашими дизайнерами-замерщиками.

Каталог ткани замш

замш

кожзам

кожазаменитель

каталог кожзама

замша для изготовления мягкой мебели

ткань замш для производства диванов

замш для производства мягкой мебели на заказ

возможные цвета замша

 

Замша - шкіра жирового і формальдегідних-жирового способів дублення для верху взуття, вироблена з шкур північних оленів, лося (сама високоякісна), овчини, козлячі і опойка. М'який матеріал, застосовуваний для верху взуття. Під час дублення шкіра проходить через різальний верстат, де довгими, дуже гострими ножами шкіра поділяється на лицьову і Міздровий частини. Шкіра може бути оброблена таким чином з двох сторін і вийде замша. Замша має низький густий ворс, тонка, м'яка, пориста, має велику тягучість, повітропроникність. Вартість виробів із замші висока, зносостійкість - невелика, тому вона використовується у виробництві особливо витонченої, модельного взуття.

ВИДИ ПРОДУКЦІЇ шкіряного виробництва

 
1. опоек - м'яка еластична шкіра отримується з шкури теляти віком менше 6 місяців. Найчастіше лицьова сторона опойка покрита гладким частим ворсом з характерним плямистим або однотонним забарвленням, а зі споду шкури є міздрю типу замші.
 
2. виросток - тип шкіри, за своїми характеристиками схожий з опойка, але вік теляти може варіюватися від 8 до 12 місяців, середній розмір виростка більше опойка в 1,5 - 2 рази, ворс на лицьовому боці більш грубий і темний. Виросток менш м'який і еластичний, більш щільний у порівнянні з опойка.
 
3. Наппа - тонка і м'яка напіваніліновою шкіра, в основній масі отримується при обробці шкур овчини і ВРХ. Наппа використовується при виготовленні сумок, одягу, головних уборів. Асортимент наппи на Російському ринку представлений більш ніж 5000 видами різної товщини і кольору.
 
4. Шевро - шкіра, що отримується з шкур кіз шляхом хромового дублення. Шевро відрізняє м'якість, еластичність, міцність і своєрідний малюнок на лицьовій стороні шкури.
 
5. Шеврет - аналог шевро, одержуваний хромовим дублением зі шкір овець.
 
6. Шагрень - щільна товста шкіра, що виготовляється з хребтової частини шкур ВРХ (велика рогата худоба), коней, куланів, а також ряду водоплавних (акул і скатів).
 
7. Лайка (лайкова шкіра) - дуже м'яка, тонка і еластична шкіра, що отримується з шкур ягнят і козенят хромовим дублением і жирування. Лицьова сторона лайки гладка, майже по всій поверхні шкіри має однакову товщину (від 0,3 мм.). Лайка застосовується для виготовлення рукавичок (лайкові рукавички тобто рукавички з лайкових шкіри).
 
8. Замша - вид шкіри, що отримується з шкур овець, великої рогатої худоби, кіз, оленів, свиней жировим дублением. Замша і інші шкіри схожих видів мають м'яку ворсисту лицьову поверхню, а зі споду може бути як ворсистої, так і гладкою (зовнішній шар дерми).
 
9. Наппа олень, хром олень і інша оленяча шкіра - шкіра зі шкур оленів, одержуваний жирування і використовуваний для виготовлення гаманців, портфелів, папок та іншої сумочно-галантерейної продукції.
 
10. Велюр - шкіра процесу хромового дублення; щільна, тонка, з бархатистою або гладкою поверхнею. Використовується у виробництві взуття (підкладка, устілки, обробка внутрішніх швів, обробка швів блискавки).
 
11. Чепрак - шкіра, одержувана переважно зі шкір ВРХ. Має товщину від 2 мм. і використовується при виробництві ременів, підошов взуття.
 
12. Шора - більш пластичний аналог чепрака.
 
13. Юхта (юхта) - вид шкіри, що отримується шляхом жирового дублення зі шкіри, що знаходиться на животі ВРХ.
 
14. Спілок - шкіра, що отримується шляхом розшарування (шерфованія) шкур великої рогатої худоби та свиней після хромового і жирового дублення. Спілок застосовується у виробництві взуття, одягу і галантерейних виробів в залежності від типу спілка (лицьовій спилок, мездровий спилок, середній спилок).
 
15. Пергамент - барабанна шкіра. Щільна, малоеластічни шкіра, застосовувана при виготовленні барабанів, бубнів, в палітурній справі. В процесі виробництва пергаменту шкури не проходять операцію дублення.