М'які меблі на замовлення

У 2001 році Наша меблева фабрика "Мебеларт" починала з реставрації меблів. Через 8 років перепрофілювалися в виробництво меблів на замовлення(займается виробництвом диванів, крісел пуфів. Загальний досвід роботи з меблями більше 19 років

Для розрахунку вартості виготовлення меблів, від Вас потрібна будь-яка картинка сподобалася Вам меблів і необхідні розміри. Цю інформацію Ви можете відправити нам на ✉ officemebelart@gmail.com 

порядок заказа диванов

Всю меблі Ви отримаєте в одному місці! Не потрібно витрачати час на пошук відповідних за розмірами і дизайну моделей в магазинах! Фахівці майстерні виготовлять потрібну Вам меблі, привезуть її до Вас додому, зберуть і встановлять в потрібне місце.

Ми виготовляємо меблі, як за власним каталогом, так і індивідуально, за ескізами і побажанням замовника.

виготовлення м'яких меблів на замовлення

Прямі дивани на замовлення

дивани на замовлення в Києві

Кутові, п-образні дивани

замовити диван в Києві

Ліжка

Копії італійських м'яких і корпусних меблів на замовлення

Крісла, пуфи, кушетки

дизайнерська м'які меблі на замовлення в Україні

Круглі і напівкруглі дивани

 

Виготовлення реплік м'яких меблів з Італії

Декоративні м'які панелі на замовлення

 

Виготовлення диванів на замовлення

 Як вибрати диван «правильний»  Наш основний принцип у виробництві продукції - застосування тільки високоякісних матеріалів в усьому - від каркасу до фурнітури. Цей правило викликало визнання у вимогливих споживачів і на сьогоднішній день багато володарі продукції меблевої фабрики "Мебеларт" рекомендують нас своїм родичам і знайомим - що для нас є найкращою рекламою.

 

 Купівля м'яких меблів на замовлення для вітальні це значна інвестиція, і, відповідно, вона повинна не тільки добре виглядати, але також бути зручною, міцною і довговічною.

Оббивка дивана

 Оббивка дивана - те, що ми бачимо, і це саме та частина м'яких меблів, яка піддається зносу найбільше. Таким чином, для того, щоб диван прослужив довше важливо переконатися в належній якості оббивки.

раскрой для дивана Подольский район

Проблема полягає в тому, що нерідко дуже складно відрізнити хорошу якість від недорогого матеріалу.
Покриття (оббивка).

пошив дивана Крещатик

 При виборі покриття для м'яких меблів на замовлення в Києві необхідно враховувати як естетику, так і довговічність, стійкість забарвлення і легкість в обслуговуванні. Вартість оббивки часто становить до 50% вартості всього дивана.

подлокотник дивана Салютная


 Найпопулярнішими на сьогоднішній день є шкіряні дивани, і неважко здогадатися чому - красива, міцна, комфортна оббивка, яка легко чиститься, безсумнівно, виграє в порівнянні з текстилем.


Гобеленові тканини, наприклад, м'які і міцні, оксамит і штучна замша чудово виглядають і пропонують виняткові текстурні якості, але швидко зношуються. Звичайний полотно - міцний, але його забарвлення далеко не завжди стійка.
 Боротьба з плямами і брудом (см.так ж догляд за м'якими меблями) завжди актуальна для батьків та власників домашніх тварин. Тому візерунчасті тканини і оббивка м'яких меблів на замовлення в темних тонах, мають перевагу, яка дозволяє приховати плями краще, ніж світлі однотонні тканини.  У той же час, віддавши перевагу нейтральній палітрі, ви продовжите термін служби вашого дивана за рахунок легкої адаптації до різних стилів. Про тканини для м'яких меблів.

Дивани на замовлення від виробника

 

сертификаты качества мягкой мебели в Правый Берег


 Вибір на користь диванів з чохлами ще один чудовий варіант. Так як ви можете легко зняти чохли і випрати їх у разі забруднення, перефарбувати, зрештою, просто змінити їх якщо ви втомилися від старої оббивки.

Виробництво м'яких меблів в Києві

 

 

Незважаючи на свою популярність, шкіряні дивани на замовлення значно дорожче м'яких меблів, покритої текстилем, тому дуже важливо знати на які моменти звертати увагу, щоб зробити оптимальний вибір. Обов'язково з'ясуйте, оббитий чи диван натуральною шкірою і не покладайтеся на слова, що штучна і так звана пресована шкіра служить довше. Чим товщі сама шкіра, тим вона міцніша і, відповідно, дорожче. Рама і конструкція.

 

 Рама дивана не менш важливий елемент, на який необхідно звернути увагу, купуючи м'які меблі на замовлення в Києві.
Самими твердими, але і самими дорогими сортами деревини, що застосовується для виготовлення «елітних» диванів - є горіх, дуб, бук, ясен і червоне дерево. Трохи дешевше рами, сконструйовані з берези - відносно міцного матеріалу.

 

Найпопулярнішим матеріалом є сосна, але при виборі каркаса з цього матеріалу зверніть увагу на те, що вузлів і сучків у деревині не повинно бути занадто багато, а в меблів екстра-класу сучки повинні взагалі бути відсутнім. Так само дерево має бути добре просушеним, погано висушена деревина буде довго пахнути свежеспіленний деревом і незабаром почне скрипіти.

Каркас дивана

 

 Каркас дивана на замовлення обвішується фанерою, ДСП, ДВП плитами і картоном. Найдорожчим і зносостійким з цих матеріалів є фанера, а от картон і ДВП не витримують найменшої критики.

 


 Основні деталі рами дивана на замовлення повинні бути скріплені болтами або шпильками. Диван, в якому для скріплення деталей використовуються шурупи, розбовтається надто швидко. Рекомендуємо вам звернути увагу на стики дерев'яних частин рами, вони повинні бути ретельно підігнані і проклеєні. Якщо ця робота виконана недбало - скрип вам забезпечений. М'які меблі на замовлення повинна акуратно виглядати зсередини і зовні.

 Розсувний механізм повинен працювати тихо, гладко, без скрипу і напруги з вашого боку. Репліки в стилі «разрабатает» неприйнятні.
 Отже, визначаючись з вибором м'яких меблів на замовлення, подумайте, скільки років ви хочете користуватися вашим диваном без скрипу і зносу, і наскільки для Вас важлива якість матеріалів, які будуть використані в його конструкції.