Ліжко на замовлення

➤ Якщо вас не влаштовують стандартні ліжка, що продаються в магазині, ми виготовимо вам ліжко будь-якої конфігурації, розміру, кольору і з будь-якого матеріалу. Каталог допоможе вам визначитися з дизайном вашого майбутнього ліжка.

Так само ми можемо виготовити будь-які м'які меблі за наданою вами фотографії або малюнки. Вибрати узголів'я крові

Виготовлення ліжок на замовлення у Києві

ліжко з дерева з м'яким узголів'ям

червона шикарна велика ложа

Виготовлення найкращих ліжок

Дизайнерське ложе

Класичне ліжко з каретною стяжкою

класичне узголів'я ліжка

дизайн ліжка з м'яким узголів'ям

ліжечко без ніжок на замовлення

шикарне велике ліжко

розкішне ліжко з м'яким узголів'ям

дерев'яне ліжко з різьбленням на замовлення

голова м'яка в стилі Честер

м'яке ліжко з тумбами на замовлення

Ліжко з м'яким узголів'ям та тумбами

величезне дизайнерське ліжко

величезне дизайнерське ліжко на замовлення

 

 

 20

47

різьблене узголів'я ліжка

48

дизайнерське м'яке біле ліжко

дизайнерське м'яке біле ліжко на замовлення Україна

королівське ліжко на замовлення

ліжко на всю кімнату

синє м'яке ліжко з узголів'ям Одеса

Двоспальне ліжко на замовлення Оболонь

виготовлення нестандартного ліжка

 

М'які стінові панелі декоративні панелі

декоративні м'які панелі для стін (Буча)

Декоративні панелі зі шкіри на замовлення для спальні

Ліжко за індивідуальними розмірами на замовлення Оболонь

Як показує статистика, сон становить майже третину нашого життя, тому ліжко на замовлення в Києві заслуговує на особливу увагу. Незалежно від стилю або розміру, ліжко, яке є дерев'яною або металевою основою, що складається зі спинки ліжка, рами, ламелів і ніжок – центральна фігура у вашій спальні.

Ліжка на замовлення розрізняються за формою, матеріалом та розмірами.

1. Форми ліжок

➢ Ліжко на замовлення на платформі. Ліжко на платформі – одна з найстаріших форм, що до сьогодні є найпопулярнішою. Як правило, вона розташовується не високо від підлоги, за бажанням замовника може бути обладнана спинками та підніжкою.

➢ Ліжко з кутовими стійками (ліжко з балдахіном). Спочатку чотири високі кутові стійки були призначені для підтримки балдахіна, який захищав сплячого від протягів. У сучасному дизайні стійки найчастіше мають декоративний характер, допомагаючи ліжку створювати візуальний центр у кімнаті.

➢ Ліжко-сані. Ліжко-сані отримало свою назву завдяки високим спинкам, закрученим назад, що нагадують сани. Ця витончена форма у стилі французького ампіру завоювала популярність завдяки своїй зручності та розкішному вигляду.

➢ Кушетка. Кушетка є одномісним ліжком, яке використовується для денного відпочинку або як гостьовий варіант. Іноді кушетка на замовлення обладнується викочуванням з додатковим спальним місцем або ящиками для зберігання речей.

➢ Ліжко на замовлення з м'якою оббивкою та узголів'ям. На відміну від дерев'яних ліжок, вся видима частина цього ліжка оббита тканиною, шкірою та іншим оббивним матеріалом, що надає особливого відчуття затишку.

2. Матеріал для виготовлення ліжка

☑Ліжка виготовляються з дерева, металу, ДСП та МДФ. Усі матеріали відрізняються за ціною. Класичний і найдорожчий варіант, звичайно, дерево. Гарний, елегантний, екологічно чистий матеріал.

☑ За дерев'яними слідують ліжка з металевим каркасом. Металевий каркас відрізняється надійністю та довговічністю. Його можна фарбувати, а ковані спинки перетворюють таке ліжко на замовлення на витвір мистецтва. Ліжко зі МДФ на замовлення – це красиві, екологічно чисті меблі, які не боїться вологи та перепадів температури. Завдяки різноманітності кольорів, ліжко на замовлення із МДФ зовні може не відрізнятись від дерев'яного ліжка на замовлення. Ліжко на замовлення з ДСП - найдемократичніший варіант. Досить міцний та красивий.

3. Розміри ліжок

За розмірами ліжка поділяються на: односпальні, полуторні, двоспальні. Також вони можуть бути одноярусними та двоярусними. Для малогабаритних квартир зручним варіантом є розкладні диван-ліжка та розкладні крісла-ліжка.

Замовити ліжко в Києві нескладно, достатньо набрати номер телефону, вказаний у «Контактах» та домовитись про візит дизайнера, який приїде до вас із зразками матеріалів.

Виробництво елітних ліжок у Києві

✅Виготовлення ліжок диванів крісел на замовлення. ✪СВОЄ МЕБЛЕВЕ ВИРОБНИЦТВО!✪ Замовити ліжко. Вам достатньо показати фотографію або малюнок і ми виготовимо це ліжко або диван за вашими розмірами. ✆ (044)232-93-36