Меблі навколо вікна на замовлення

✅ Меблі для зони навколо вікна від Мебеларт – це максимально ефективні та привабливі меблі, розроблені відповідно до Ваших уподобань. Гарантійне обслуговування. Виїзд дизайнера додому.

Вся справа в тому, що меблі навколо вікна мають безліч варіантів і підходять буквально до будь-якого стилю кімнати.

переваги замовних меблів у магазин

Шафа або стелаж навколо вікна

✅ Залежно від призначення шафи або відкритих полиць можна розташувати меблі як по одну сторону, так і по обидва боки від віконного отвору. Але ефективніше та економніше використовувати комбінування шафи та відкритих полиць у «П» - образній формі. У такій формі розміщення меблів, місце під вікном можна зайняти письмовим столом, який плавно переходить у підвіконня. Або влаштувати своєрідну lounge зону з м'якою оббивкою та безліччю подушок. У такій зоні затишно провести час із книгою та чашкою ароматної кави.

Замовити виготовлення м'яких меблів біля вікна

Полиці та ліжко навколо вікна

✅ Ще один цікавий варіант меблів навколо вікна. Тут підвіконня і саме вікно використовуються як узголів'я ліжка, а простір праворуч і ліворуч від віконного отвору заповнюється поличками та відкритими стелажами. Таким чином, вони замінюють тумбочки.

Шафи, столи та полиці навколо столу на замовлення

ШАФА НАВКОЛО ВІКНА ДЕРЕВ'ЯНА ШАФА НАВКОЛО ВІКНА
ВСТАНОВЛЕННЯ ЯЩИКІВ У МЕБЛІХ НАВКОЛО ВІКНА Встановлення меблів навколо вікна
дизайн меблів навколо вікна як оформити простір навколо вікон

віконні меблі

стелажі навколо вікон

мебель с подоконником-столешницей вокруг окна

мебель с подоконником-столешницей вокруг окна на заказ

шкаф в коридор для обуви

замовити виготовлення меблів навколо вікна фотографії мбелі навколо вікна
вікно підвіконня стіл

меблі навколо вікна

корпусні меблі навколо вікна

меблі під підвіконням

меблі під підвіконням на замовлення

пенали під підвіконням на замовлення

Замовити виготовлення меблів біля вікна

Робоча зона

✅ Якщо дитяча кімната не велика, а дитина вже школяр, тоді є можливість оформити робоче місце особливими меблями. Використовуючи як письмовий або комп'ютерний стіл модифіковане підвіконня, а простір навколо вікна для відкритих та закритих полиць. Таким чином, книги, комп'ютер і все необхідне письмове приладдя займуть свої місця, не захаращуючи простір кімнати.

✅ Єдиний недолік меблів навколо вікна це – необхідність індивідуального дизайну та виготовлення на замовлення, а також відсутність мобільності, її не можна буде ¦пересунути, переставити, доведеться прибирати всю конструкцію.

☑ Дизайнери меблевої компанії "Мебеларт" з радістю створять особливий креативний вигляд Ваших меблів навколо вікна, максимально використовуючи можливості простору та відповідно до модних тенденцій сучасного дизайну.