Дводверна Шафа-купе на замовлення

Шафа-купе з двома розсувними дверима на замовлення. Дводверна шафа-купе на замовлення

Модель шафи з двома розсувними дверима на замовлення забезпечить достатнім місцем для зберігання речей. Як правило, частина простору шафи-купе використовується для стелажного зберігання, тобто оформляється полицями і висувними ящиками, а друга частина відводиться для підвішування одягу на пантографах і перекладинах.

Ми пропонуємо не тільки функціональний, але й елегантний дизайн двох дверних шаф купе. Ми спроектуємо вашу шафу так, щоб ваш одяг, речі та аксесуари були організовані зручно та практично. (Замовиті шафи)

Нестандартні дводверні шафи-купе

шафа-купе з МДФ дверима

виготовлення шафи-купе з МДФ фасадами на замовлення

кольорова дводверна шафа-купе дводверна шафа фото
нестандартні дводверні шафи нестандартні дводверні шафи для коридору
невелика дводверна шафа купе
шкаф двух дверные с раздвижными дверями

 

 

маленька шафа дві двері на замовлення Україна

Шкаф-купе двухдверный на заказ в Киеве

Шкаф-купе двухдверный на заказ Киев

Шкаф-купе двухдверный на заказ

Нестандартные двух дверные шкафы-купе

Нестандартные двух дверные шкафы-купе

 

Виготовлені дводверні шафи-купе

З точки зору економії простору та зручності використання, дводверний шафа-купе на замовлення займає лідируючі позиції, адже він надає максимально можливий об'єм для зберігання, займаючи при цьому менше місце, ніж класична шафа.

Відео установки дводверної шафи-купе

Дводверна шафа на замовлення в невеликий передпокій або спальню задовольнить потребу в просторі для зберігання речей для невеликої сім'ї і зробить шафу-купе з двома дверима одним із найнеобхідніших елементів меблів у будинку.

Можливість проектувати дизайн розсувних дверей за своїм бажанням забезпечить максимально точне злиття шафи із загальною концепцією приміщення.

Наповнення дводверної шафи-купе на замовлення

Ви самі вибираєте наповнення шафи за своїми потребами, а наші дизайнери допоможуть вам зробити внутрішній простір максимально комфортним та зручним у використанні. 

Матеріали для розсувних дверей дводверної шафи-купе включають алюміній, натуральне дерево, ДСП, МДФ, дзеркало, ротанг, шкіру та текстиль.

При виборі зовнішньої обробки шафи та її функціонального наповнення ви керуєтеся своїм смаком та естетичними уподобаннями, а наші майстри – своїм досвідом, тому ви завжди можете отримати практичні поради професіоналів нашої компанії.


Нестандартні двох дверні шафи-купе, Двохдверні шафи-купе на замовлення, шафа купе нестандартні розміри 2 двері,