ГОТОВІ МЕБЛІ ЗІ СКЛАДУ

☑ До вашої уваги пропонується великий вибір меблів для дому та офісу. Звертаємо вашу увагу на те, що вартість стандартних меблів на порядок нижче, ніж меблів, що виготовляються на замовлення.

Продаж меблів для дому

продаж недорогих меблів

Меблі для офісу

 Кухонні меблі

Шафи-купе

Ліжка

У нас ви можете придбати вже готові, стандартні меблі для дому та офісу. Великий вибір шаф, столів, меблів для кухні, тумб, прихожих... Купуючи готові меблі, ви можете вибрати колір, конфігрурацію, і наповнення. Доставка меблів від 2-5 днів із моменту замовлення.

Готові меблі зі складу за оптовими цінами. Кухні, комоди, вітальні, столи, офісні меблі, шафи купе зі складу, меблі для ванної кімнати, меблі для спальні.

Продаж меблів у Києві

☑ У наші дні існує безліч варіантів, коли справа доходить до покупки меблів. Вибір меблів для дому або офісу завжди відображає стиль та смак людини. Ви маєте можливість купити меблі двох видів: готові або зроблені за вашим індивідуальним замовленням. Ринок готових меблів міцно зайняв свою нішу і продовжує зростати. І справа не в низькій вартості готових меблів, оскільки ціни та якість варіюються від економ класу до готових елітних меблів.
Обидва види характеризуються своїми особливостями.

 де купити меблі зі складу

Готові меблі:
☑ Як випливає із назви, вона виготовлена заздалегідь і вже готова до використання, все що потрібно – це купити, привезти (або дочекатися доставки) і поставити в потрібному місці.
☑ Розроблена відповідно до найновішого дизайну.
☑ Має стандартні розміри.
☑  Використовується широкими масами.
☑  Економічно вигідна.
☑ Доступна в різних конструкціях та розмірах для дому та офісу
☑ Економить час, сили та гроші покупців.
☑  Матеріал – найчастіше ДСП чи МДФ.

Меблі, виготовлені на замовлення, відрізняються від свого аналогу і мають своє значення на ринку. Їх основні особливості:

☑ Можуть бути розроблені під індивідуальні потреби, вибір та бажання.
☑  Для досягнення необхідного результату потрібний досвідчений дизайнер.
☑  Функціональність підбирається за особистими вимогами клієнта.
☑  Мають нескінченний вибір стилю та кольору.
☑  Ідеально підходять для обраного приміщення.
☑  Вимагають значних витрат часу та фінансів, але кінцевий результат окупає себе.
☑  Є ефективними та надійними.
☑  Поставляються із гарантією.


 Загальним фактом і для готових і для замовних меблів є те, що вони можуть бути використані в приміщеннях з різним цільовим призначенням (приватний будинок, офіс, ресторан, торговий центр і т.д.).
Що ж вибрати? Тут немає єдиної правильної поради, оскільки вибір типу меблів залежить від Вашого бюджету, терміновості та вашого смаку. Крім того, ніхто не забороняє комбінувати елементи готових меблів з виготовленими на замовлення.