Матеріал виготовлення меблів. Ви вирішили замовити меблі, виготовлені спеціально під ваш інтер'єр? Чудово! Але вас бентежить широкий спектр матеріалів, що застосовуються у виробництві меблів. Ви не можете зрозуміти, що вибрати? Ми полегшимо вам життя, розповівши про матеріали, як штучні, так і натуральні.
Меблями людство користується з давніх-давен, і для кожного часу – своя форма, форм, колір і візерунок.
Вибір меблів насамперед залежить від вашого способу життя, смаку, дизайну та розміру кімнати. По-друге, вона залежить від місця, куди ви плануєте встановити. Наприклад, чи робите ви замовлення для вашого будинку, офісу чи саду. Також важливим є питання бюджету.
Отже: Матеріали, що використовуються для виготовлення меблів.
Масив дерева як матеріал для виготовлення меблів
Це найпоширеніший і найдавніший тип матеріалу, що використовується для виготовлення меблів. Він може бути використаний для вуличних меблів, а також додати привабливість інтер'єру. Найкраще в дерев'яних меблях є те, що це міцний, жорсткий і надійний у використанні матеріал. Меблі з натурального дерева відрізняють текстуру, колір та особливу неповторну красу, особливо якщо меблі ручної роботи. Розрізняють два основні типи деревини – м'яка та тверда. М'яка деревина видобувається з хвойних порід дерев, тобто вічнозелених, а тверда деревина з листяних порід. Тверді породи добре відомі своєю довговічністю, у той час як хвойні відомі своєю гнучкістю та можуть легко гнутися. Хвойні дерева ростуть швидше, ніж листяні, тому меблі, виготовлені з м'якої деревини, коштують дешевше.
>
Дуб: Він зазвичай використовується для виготовлення міцних, довговічних і дорогих меблів. Деревина дуба поділяється на два типи, а саме дуб червоний та дуб білий. Червоний дуб має рожевий відтінок, тоді як білий дуб має зеленуватий колір. Деревина дуба має своєрідну структуру у зв'язку із відкритими порами. Ці пори дозволяють деревині поглинати та утримувати будь-який колір. Таким чином, ми можемо мати широкий спектр дерев'яних меблів з дуба.
Червоне дерево для виробництва меблів
Червоне дерево: Це найкращий тип деревини для меблів, через її міцність і довговічність. Він чудово підходить для вирізування тонких витончених конструкцій та елементів. Однією з найчудовіших якостей червоного дерева є те, що воно стійке перед гниттям, а так само не набухає і не стискається при контакті з водою. Колірна гама варіюється від коричневого до червонувато-коричневого кольору. Червоне дерево в основному використовується для виготовлення найякісніших і найдорожчих меблів.
Інші поширені види листяних порід - вишня, клен, ясен, волоський горіх і бук.
Типи деревини м'яких порід:
Сосна: Цей тип деревини має складну структуру вузлів, що забезпечує тепло та унікальність меблів.
Оскільки сосна доступна у вигляді різних відтінків жовтого, кожна з виготовлених частин має яскраву індивідуальність. Як правило, вони призначені для проектування меблів для дитячих кімнат, дач та пляжних котеджів.
Кедр: розділений на такі типи як північний білий кедр, східний червоний кедр та червоний канадський кедр. Ця деревина представлена різними відтінками, тому кожна деталь меблів також демонструє свою індивідуальність.
Іншою відмінною та цінною рисою кедра є те, що він має аромат, який змушує триматися подалі комах. Це водонепроникний матеріал і тому він не набухає і стискається при . контакт з водою. Ця деревина досить м'яка завдяки своїй текстурі.
Інші типи хвойних порід - ялина, сосна звичайна.
Пластик
Раніше, пластик використовувався тільки для офісу та садових меблів. Але, беручи до уваги його міцність та мобільність, він знайшов своє застосування і в інших елементах меблів. Його так само використовують у виготовленні кухонних фасадів МДФ-пластик, ДСП-пластик, у виготовленні стільців, столів, рецепцій та інших видах меблів. Пластикові меблі легко зберігаються, не боїться вологи і температурних коливань. Тому пластик часто використовують для виготовлення меблів розраховані використання поза домом, в саду, ресторанах, автобусних зупинках,.. Пластикові матеріали діляться на два типи, а саме - термопласти та еластомери.
Термопласти: є більш екологічним, ніж інші типи, оскільки вони можуть бути розплавлені та перероблені. Цей тип меблів має вільні молекулярні зв'язки ланцюга, що робить меблі пластичними.
Еластомери: Вони також відомі як термореактивні полімери. Вони не придатні для вторинної переробки і, отже, нагрівання меблів із цих полімерів може тільки спалити меблі, але й не перетворить їх на рідкий стан. Вони відіграють допоміжну роль у виробництві деталей меблів.
Метал
Метали мають високу температуру плавлення і щільність. Металам можна надавати різні форми, не руйнуючи їх. Типи матеріалів, що використовуються у виробництві меблів – сталь, алюміній, залізо. Характерними особливостями металевих меблів є: Вони можуть довго служити без особливого технічного обслуговування. Вона не іржавіє. Може використовуватися як у традиційних, так і класичних інтер'єрах. З металу виготовляють офісні меблі,стільниці для кухні, стільці,стелажі...
У цій статті вам було надано стислу інформацію про види меблевих матеріалів. Ми сподіваємося, що отримані знання допоможуть вам визначитися під час замовлення меблів.