Сучасні матеріали для меблів, пластик, дерево, метал,

  Матеріал виготовлення меблів. Ви вирішили замовити меблі, виготовлені спеціально під ваш інтер'єр? Чудово! Але вас бентежить широкий спектр матеріалів, що застосовуються у виробництві меблів. Ви не можете зрозуміти, що вибрати? Ми полегшимо вам життя, розповівши про матеріали, як штучні, так і натуральні.

Види матеріалів для виготовлення меблів

  Меблями людство користується з давніх-давен, і для кожного часу – своя форма, форм, колір і візерунок.

  Вибір меблів насамперед залежить від вашого способу життя, смаку, дизайну та розміру кімнати. По-друге, вона залежить від місця, куди ви плануєте встановити. Наприклад, чи робите ви замовлення для вашого будинку, офісу чи саду. Також важливим є питання бюджету.

  Отже: Матеріали, що використовуються для виготовлення меблів.

Масив дерева як матеріал для виготовлення меблів

  Це найпоширеніший і найдавніший тип матеріалу, що використовується для виготовлення меблів. Він може бути використаний для вуличних меблів, а також додати привабливість інтер'єру. Найкраще в дерев'яних меблях є те, що це міцний, жорсткий і надійний у використанні матеріал. Меблі з натурального дерева відрізняють текстуру, колір та особливу неповторну красу, особливо якщо меблі ручної роботи. Розрізняють два основні типи деревини – м'яка та тверда. М'яка деревина видобувається з хвойних порід дерев, тобто вічнозелених, а тверда деревина з листяних порід. Тверді породи добре відомі своєю довговічністю, у той час як хвойні відомі своєю гнучкістю та можуть легко гнутися. Хвойні дерева ростуть швидше, ніж листяні, тому меблі, виготовлені з м'якої деревини, коштують дешевше.

Сучасні матеріали для меблів

>

Типи деревини твердих порід:

 Дуб: Він зазвичай використовується для виготовлення міцних, довговічних і дорогих меблів. Деревина дуба поділяється на два типи, а саме дуб червоний та дуб білий. Червоний дуб має рожевий відтінок, тоді як білий дуб має зеленуватий колір. Деревина дуба має своєрідну структуру у зв'язку із відкритими порами. Ці пори дозволяють деревині поглинати та утримувати будь-який колір. Таким чином, ми можемо мати широкий спектр дерев'яних меблів з дуба.

Червоне дерево для виробництва меблів

 Червоне дерево: Це найкращий тип деревини для меблів, через її міцність і довговічність. Він чудово підходить для вирізування тонких витончених конструкцій та елементів. Однією з найчудовіших якостей червоного дерева є те, що воно стійке перед гниттям, а так само не набухає і не стискається при контакті з водою. Колірна гама варіюється від коричневого до червонувато-коричневого кольору. Червоне дерево в основному використовується для виготовлення найякісніших і найдорожчих меблів.

 Інші поширені види листяних порід - вишня, клен, ясен, волоський горіх і бук.

Типи деревини м'яких порід:

 Сосна: Цей тип деревини має складну структуру вузлів, що забезпечує тепло та унікальність меблів.

Масив сосни

Оскільки сосна доступна у вигляді різних відтінків жовтого, кожна з виготовлених частин має яскраву індивідуальність. Як правило, вони призначені для проектування меблів для дитячих кімнат, дач та пляжних котеджів.

 Кедр: розділений на такі типи як північний білий кедр, східний червоний кедр та червоний канадський кедр. Ця деревина представлена різними відтінками, тому кожна деталь меблів також демонструє свою індивідуальність.

меблі з кедра
меблі з кедра

Іншою відмінною та цінною рисою кедра є те, що він має аромат, який змушує триматися подалі комах. Це водонепроникний матеріал і тому він не набухає і стискається при . контакт з водою. Ця деревина досить м'яка завдяки своїй текстурі.

Інші типи хвойних порід - ялина, сосна звичайна.

Пластик

пластик для виготовлення меблів

 Раніше, пластик використовувався тільки для офісу та садових меблів. Але, беручи до уваги його міцність та мобільність, він знайшов своє застосування і в інших елементах меблів. Його так само використовують у виготовленні кухонних фасадів МДФ-пластик, ДСП-пластик, у виготовленні стільців, столів, рецепцій та інших видах меблів. Пластикові меблі легко зберігаються, не боїться вологи і температурних коливань. Тому пластик часто використовують для виготовлення меблів розраховані використання поза домом, в саду, ресторанах, автобусних зупинках,.. Пластикові матеріали діляться на два типи, а саме - термопласти та еластомери.

меблі із пластику

Термопласти: є більш екологічним, ніж інші типи, оскільки вони можуть бути розплавлені та перероблені. Цей тип меблів має вільні молекулярні зв'язки ланцюга, що робить меблі пластичними.

Еластомери: Вони також відомі як термореактивні полімери. Вони не придатні для вторинної переробки і, отже, нагрівання меблів із цих полімерів може тільки спалити меблі, але й не перетворить їх на рідкий стан. Вони відіграють допоміжну роль у виробництві деталей меблів.

Метал

 Метали мають високу температуру плавлення і щільність. Металам можна надавати різні форми, не руйнуючи їх. Типи матеріалів, що використовуються у виробництві меблів – сталь, алюміній, залізо. Характерними особливостями металевих меблів є: Вони можуть довго служити без особливого технічного обслуговування. Вона не іржавіє. Може використовуватися як у традиційних, так і класичних інтер'єрах. З металу виготовляють офісні меблі,стільниці для кухні, стільці,стелажі...

меблі з металу або пластику

У цій статті вам було надано стислу інформацію про види меблевих матеріалів. Ми сподіваємося, що отримані знання допоможуть вам визначитися під час замовлення меблів.