Стійки рецепції на замовлення у Києві

  Ми виготовимо вам ексклюзивні меблі для офісу на замовлення в будь-якому дизайнерському рішенні, будь-якої складності: столи, шафи, рецепцію, стелажі, меблі для керівника.

Можливі форми рецепції

форма рецепції

Рецепції виготовлені на замовлення

Нижче можна ознайомитись зі стійками рецепції, які були зроблені на замовлення

 299  Стійка адміністратора ресепшн

 

300 Адміністративна стійка ресепшн

 

збирання рецепції

нестандартна рецепція

рецепция от Мебеларт

Административная стойка под заказ в Киеве

ков

виробник рецепції на замовлення

Правильне планування стійкої рецепції – важливий аспект вашого маркетингового плану. Приймальна пропонує клієнтам бізнес-образ, який говорить їм, наскільки успішний ваш бізнес і якою мірою можуть бути задоволені їхні потреби та запити. Рецепція є центром приймальної, вона має ідеально вписуватися в імідж компанії, оскільки займає певне місце у свідомості потенційних клієнтів. Тому найкращий варіант – меблі на замовлення.

Процес монтажу рецепції

монтаж рецепції монтаж рецепції на замовлення монтаж рецепции в магазин
збирання рецепції процес встановлення рецепції
процес установки рецепції на замовлення від Мебеларт як зробити рецепцію

Стійка рецепції на замовлення

 

Нижче ми наведемо кілька рекомендацій щодо планування стійки рецепції.

1

Продумайте свій діловий імідж. Наприклад, ваш бізнес пов'язаний із укладанням договорів підряду, у такому разі вам потрібна стійка, яка відображає образ непохитної надійності. І навпаки, якщо ви працюєте в юридичній фірмі, ви хочете навіяти клієнту почуття спокою, професіоналізму, відповідальності та впевненості у собі. Професійні дизайнери, що розробляють меблі на замовлення, допоможуть вам прийняти правильне рішення.

2

Приділіть увагу розміру та розміщенню стійки рецепції. Важливо, щоб стійка не виглядала незатишним нагромадженням, а навпаки, вона повинна органічно вписуватися в приймальну простір. Взаємодія з клієнтом буде більш сприятливою і повною в затишній обстановці.

3

Стійка рецепції – це простір для розміщення обладнання (телефон, комп'ютер, принтер тощо), необхідного для ведення бізнесу та ефективного обслуговування клієнтів. Також треба враховувати, що поблизу стійки або безпосередньо на ній має бути достатньо місця всьому, що потрібно секретареві для задоволення потреб вашого клієнта, без необхідності віддалятися далеко від стійки реєстрації.

4

Ергономічну стійку рецепції можна придбати в готовому вигляді, але є ймовірність, що вона не буде ідеально відповідати всім вищезазначеним вимогам або зажадає значних капіталовкладень. На нашому сайті «Меблі на замовлення» ви можете замовити стійку, яка буде спроектована відповідно до вашого уявлення про ведення бізнесу, а також у рамках розумного бюджету. Наша команда виготовить для вас меблі будь-якої складності та забезпечить якісне складання меблів.

Складання офісних меблів. Послуги професійних збирачів меблів

Компанія "Мебеларт" спроектує та виготовить для вас стійку рецепції будь-якої складності. Наш дизайнер допоможе Вам у виборі найкращого варіанта для Вашого офісу. Виїзд дизайнера безкоштовний. Так само ви можете у нас купити вже готову, стандартну рецепцію, яка буде дешевшою ніж рецепція на замовлення.