Оптовий продаж меблевих щитів в Україні

Ми продаємо меблеві щити оптом та в роздріб з різних порід дерева, а також робимо їх на замовлення. Крім того, ми виробляємо з масиву дерева сходи, підвіконня, дерев'яні меблі, стільниці.


Оптовий продаж меблевих щитів в Україні Виробництво меблевих щитів з масиву у Києві купити меблеві щити у виробника
вартість меблевих щитів вартість дубового меблевого щита

купити меблевий щит

подоконники из массива дерева на заказ

купити оптом щити цільноламельні

подоконники из массива дерева на заказ

вартість меблевого щита із сосни

подоконники из массива дерева под заказ

Вартість меблевих щитів

Вартість дерев'яних щитів залежить від розмірів, типу деревини, а також кількості щитів, що купуються. На даний момент вартість слід уточнювати за телефоном.

✦✦✦

Меблевий щит – це напівфабрикат, створений із склеєних дерев'яних брусків, стружкових або волокнистих елементів. Неоднорідність, самобутність забарвлення пояснюється тим, що компонуються структури і відтінки, що відрізняються за видом.

Меблеві щити купити побажають виробники меблів. З його допомогою створюються вироби класу "економ", які дозволяють покупцям з невеликим достатком використовувати в інтер'єрах меблі з натурального матеріалу.

Застосування

Цільноламельний варіант використовується там, де потрібні підвищені вимоги до виробів. Зрощений вигляд має збільшену кількість швів. Породи, що застосовують для виготовлення меблевих щитів – сосна береза, дуб, клен, бук. Подальше застосування: стільниці, ліжка, тумби, шафи, оздоблювальні панелі, сходи. Покриття термозбіжною плівкою підвищує експлуатаційні властивості продукції.

Купити дерев'яні меблеві щити

Розглядаємо пропозиції від бажаючих купити меблеві щити з усієї України. Продукція тонується, зберігаючи природну привабливість. По вартості меблеві щити виграють у цільної деревини. У порівнянні з матеріалом ДСП мають екологічну безпеку і збільшену тривалість експлуатації.

Звертайтесь до компанії «МебелАрт», щоб замовити меблеві щити у бажаній кількості!