Оптовий продаж меблевих щитів в Україні

Ми продаємо меблеві щити оптом та в роздріб з різних порід дерева, а також робимо їх на замовлення. Крім того, ми виробляємо з масиву дерева сходи, підвіконня, дерев'яні меблі, стільниці.


Оптовий продаж меблевих щитів в Україні Виробництво меблевих щитів з масиву у Києві купити меблеві щити у виробника
вартість меблевих щитів вартість дубового меблевого щита

купити меблевий щит

підвіконня з масиву дерева на замовлення

купити оптом щити цільноламельні

підвіконня з масиву дерева на замовлення

вартість меблевого щита із сосни

підвіконня з масиву дерева на замовлення

Вартість меблевих щитів

Вартість дерев'яних щитів залежить від розмірів, типу деревини, а також кількості щитів, що купуються. На даний момент вартість слід уточнювати за телефоном.

✦✦✦

Меблевий щит – це напівфабрикат, створений із склеєних дерев'яних брусків, стружкових або волокнистих елементів. Неоднорідність, самобутність забарвлення пояснюється тим, що компонуються структури і відтінки, що відрізняються за видом.

Меблеві щити купити побажають виробники меблів. З його допомогою створюються вироби класу "економ", які дозволяють покупцям з невеликим достатком використовувати в інтер'єрах меблі з натурального матеріалу.

Застосування

Цільноламельний варіант використовується там, де потрібні підвищені вимоги до виробів. Зрощений вигляд має збільшену кількість швів. Породи, що застосовують для виготовлення меблевих щитів – сосна береза, дуб, клен, бук. Подальше застосування: стільниці, ліжка, тумби, шафи, оздоблювальні панелі, сходи. Покриття термозбіжною плівкою підвищує експлуатаційні властивості продукції.

Купити дерев'яні меблеві щити

Розглядаємо пропозиції від бажаючих купити меблеві щити з усієї України. Продукція тонується, зберігаючи природну привабливість. По вартості меблеві щити виграють у цільної деревини. У порівнянні з матеріалом ДСП мають екологічну безпеку і збільшену тривалість експлуатації.

Звертайтесь до компанії «МебелАрт», щоб замовити меблеві щити у бажаній кількості!