Дерев'яні комоди на замовлення

Компания "МебельАрт" производит корпусную и мягкую мебель из натурального дерева на заказ любой сложности. Мы располагаем собственным производством, у нас работают опытные дизайнеры и мебельщики. Мы даем гарантию на качество нашей продукции.

Ми виробляємо дерев'яні меблі будь-якої складності та інші столярні вироби.


Замовити виготовлення комод з масиву дерева

Комод із натурального дерева - це чудове капіталовкладення. Класична краса дерев'яної комоди ніколи не вийде з моди. Він може бути строгим або прикрашеним вправним різьбленням по дереву.

дерев'яні комоди та тумби тумби та комоди з дерева
дерев'яні комоди та тумби на замовлення фотографії

Наші майстри мають великий досвід у виготовленні дерев'яних меблів із натуральної деревини.

Комоди з натурального дерева

Комод із дерева купити в Україні недорого

Виготовлення комодів зі шпону

комод-шафа з масиву дерева на замовлення Чернігів

комод з масиву дерева на замовлення Харків

Комоди з натурального дерева на замовлення

Комоди з натурального дерева на замовлення

 

Виготовлення дерев'яної комоди на замовлення у Києві.

Дерев'яний комод на замовлення – один предмет меблів із великими можливостями.

Що таке комод? 

Це вдала комбінація секретера та скрині. Він може бути високим і вузьким, з великою кількістю висувних ящиків та полиць, розташованих у різних комбінаціях, на ваше бажання. Розміри комода залежать від мети його використання, він може бути невеликим для різних дрібниць, і великим, для зберігання одягу. І хоча ви не можете повісити в ньому одяг або помістити телевізор, комоди майже такі ж універсальні як шафи, оскільки можуть служити декоративною складовою вашого будинку і надавати додатковий простір для зберігання речей, не крадучи при цьому ваш життєвий простір.

Дерев'яний комод на замовлення - це вигідне капіталовкладення. Залежно від розташування та величини комода, він надає вам нескінченні варіанти використання. Спочатку комоди використовувалися для зберігання одягу і стояли в спальнях. Дрібні предмети одягу (білизна, шкарпетки, хустки) не завжди зручно складати у шафу. З цією метою найкраще справляються комоди з їх безліччю висувних ящиків.

Високий вузький комод так і називається – білизняний. Він розроблений для зберігання невеликих негабаритних предметів.

Низький комод з двома ящиками добре служить столиком, на який можна поставити лампу для читання.

Комод із натурального дерева на замовлення Київ

У дитячій кімнаті Комод - ідеальне місце для зберігання іграшок, книг, творчого приладдя та речей вашої дитини. Крім того, він привчає до точної організації, книги повинні лежати в одному ящику, фарби в іншому, а іграшки у третій. Завдяки тому, що комод не високий, дитина завжди має доступ до потрібних речей. Дерев'яний комод на замовлення можна оснастити обмежувальним бортиком, і він перетворюється на зручний пеленальний столик. Підгузки, рушники, баночки і пляшечки знаходяться тут же під рукою. Поставте довгий низький комод за диван, розташований посередині кімнати, поставте на нього квіти, лампу, фотографії, і комод стане дільником простору в кімнаті.

Невеликий комод може бути зручним столиком поруч із кріслом та диваном. Його стільниця та ящики пропонують більше простору, ніж звичайна тумбочка.   Міцний, стійкий комод – відмінна підставка для телевізора. Використовуйте комод як одну з опор письмового столу. Стільниця може розташовуватися між двома комодами. У цьому випадку найближче до стільниці ящики можна використовувати для зберігання канцелярського приладдя і навіть розробити простір для принтера. У їдальні Довга дерев'яна комод на замовлення може успішно замінити буфет. Ви з успіхом можете використати його стільницю для сервірування шведського столу.

преимущества заказного комода из дерева

Ящики є ідеальним місцем для зберігання столового срібла, серветок та скатертин. Якщо ваш передпокій досить великий, комод – це те, що вам необхідно для зберігання ключів, взуттєвого приладдя, рукавичок, головних уборів. Гарно виглядає комод, на якому стоять рослини. Над ним можна повісити дзеркало, а з боків прикріпити гачки для одягу – ось вам досконалий за зручністю куточок у передпокої. У кімнаті для гостей Будь-який гість буде вдячний вам за місце, куди він може покласти потрібні йому дрібниці та зручно розмістити речі.

Комод у ванній

У даному приміщенні зручно використовувати одразу два види комода – високий вузький та низький широкий. Високий для мочалок, гелів, гребінців, а низький для свіжих рушників. Крім того, комод можна спроектувати таким чином, щоб урізати в нього умивальник. Як резюме скажемо, що дерев'яний комод на замовлення чудово впишеться в будь-яке приміщення у вашому будинку, додасть йому зручність, функціональність та затишок. Насамкінець прочитайте кілька корисних порад щодо вибору та вмісту дерев'яного комода.

Виготовимо недорого якісні, дерев'яні меблі на замовлення

Плануючи покупку дерев'яного комода на замовлення, ретельно продумайте місце його встановлення. Він не повинен розташовуватися поблизу радіаторів опалення та камінів, оскільки зайве тепло призведе до розсихання деревини. Якщо у вас не зовсім рівні підлоги, замовляйте комод із регульованими ніжками або спочатку зверніть увагу майстра на цей факт. Не заощаджуйте на фурнітурі, оскільки це важлива складова довговічності життя ваших меблів. При правильному догляді дерев'яний комод служитиме вам довгі роки.

Теги