М'які меблі в стилі ЛОФТ на замовлення

Індустріальна практичність, перетворена на вишуканий та комфортний дизайн – ці слова характеризують стиль Лофт у домашньому інтер'єрі. Використання відкритої цегли та бетону, а також стриманість у плані декору жодним чином не робить меблі Лофт на замовлення нудними або похмурими. Перше правило даного стилю – багато світла та відкритого простору, що надає приміщенню особливу атмосферу, в якій світлі тони чергуються з темними елементами.

У нас ви можете замовити м'які та дерев'яні меблі в стилі "Лофт", оздоблення приміщень, кварир, ресторанів у стилі лофт.

Дивани LOFT на замовлення

дизайн loft
ліжко на замовлення у стилі лофт
дивани лофт на замовлення замовити дивани loft
кутовий дивани loft кутовий диван loft зі столиком
п образний диван loft стелажі з металу
м'які меблі loft на замовлення
що таке лофт

крісло та пуф loft фотографія меблів у стилі лофт
помаранчевий диван лофт
модульні м'які меблі loft
меблі з дерева лофт фотографії диванів лофт
Дизайнерський стіл у стилі Loft
стіл пуф та диван лофт

Дивани ЛОФТ на замовлення

кутовий диван loft з круглим столом

М'які меблі LOFT на замовлення

 

М'які меблі Loft на замовлення в інтер'єрі

✦ Жоден будинок не обходиться без м'яких меблів, дивани «лофт» на замовлення часто виготовляються у вигляді м'яких матраців та подушок, покладених на відкриту дерев'яну або металеву основу. Але це не категоричне правило, залежно від цільового призначення, м'які меблі в стилі Loft можуть бути розкладними і використовуватися для щоденного сну, і ні чим не відрізнятися від класичного дивана, крім суворої геометрії дизайну та спокійного забарвлення оббивки.

Види м'яких меблів Лофт

Індустріальний стиль не обмежує своїх шанувальників малою кількістю видів м'яких меблів на замовлення.

✅ Диван Лофт на замовлення, як правило, має лаконічний дизайн та стриманий колір. Але оскільки диван є центром кімнати, за бажанням клієнта ми можемо виготовити диван Loft у яскравій оббивці, головне щоб це не суперечило загальної концепції приміщення.

✅ Крісло Лофт на замовлення роблять з дерева та текстилю, металу та шкіри, у різних комбінаціях.

✅ Пуфи «лофт» є не основним, а додатковим елементом, їх роблять каркасними та безкаркасними. Вони можуть бути масивними або являти собою м'яку подушку на тонкій металевій рамі.

✅ Банкетки Loft на індивідуальне замовлення можуть мати основу ковану, дерев'яну або зварену з металевого профілю. Сидіння не обов'язково м'яке.

✅ Ліжка Лофт на замовлення роблять із тих же натуральних матеріалів: метал, дерево, текстиль та шкіра. Головна концепція полягає в мінімалізмі та суворій геометрії ліній. Це не означає, що ви повинні спати на голих дошках, м'які узголів'я та оббивку ніхто не скасовував, але вони не повинні рясніти декоративними елементами. Їх дизайн відрізняється стриманістю та лаконічністю.

Замовити виготовлення м'яких меблів в стилі LOFT

►►Виробник м'яких меблів у стилі лофт на замовлення. ►► Дивани Loft на замовлення будь-якої складності по картинці, фотографії або ми розробимо дизайн меблів з "нуля" в стилі лофт для вашого будинку, ресторану, клубу. Дерев'яні меблі в стилі лофт