Як роблять круглі дивани

"МебліАрт" виготовляє м'які меблі: прямі дивани, круглі, кутові, п-подібні. Також ми виготовляємо корпусні меблі за індивідуальними проектами

Круглі дивани виготовляються шляхом створення каркасу, який може бути виготовлений із дерева, металу чи комбінації матеріалів. Потім на каркас натягується пружний матеріал, такий як поролон або пружини, для надання м'якості та комфорту. Після цього на диван натягується оббивна тканина або шкіра, створюючи зовнішній вигляд та відчуття дивану.

Завершальні штрихи включають деталі та оздоблення, щоб надати дивану завершеного вигляду. Весь процес виготовлення проводиться з дотриманням високих стандартів якості та дизайну, щоб створити стильний та зручний круглий диван.

як роблять круглі м'які меблі

Переглянути більше фотографій круглих диванів

 Круглі дивани, як правило, замовляють для готелів, ресторанів, студій, у вітальню. Можна ставити круглий диван в еркер будинку.

Каркаси для круглих та радіусних диванів

Ця рубрика допоможе вам отримати уявлення про те, як виготовляють круглі та радіусні дивани на замовлення. Це один із круглих диванів, виготовлених на замовлення для готелю. Це ексклюзивний диван, він виконаний на замовлення за індивідуальними розмірами. На відміну від серійної продукції, ексклюзивні моделі виробляються з особливою увагою до найдрібніших деталей.

Як бачите, виробництво каркасу для м'яких радіусних меблів нагадує складання величезного 3-D пазла. Деталі каркаса вирізаються з якісної фанери та ретельно підганяються один до одного. Місця з'єднань, де передбачається підвищене навантаження, посилюються додатковими дерев'яними блоками.

Процес кріплення наповнювача та пружинного блоку круглого дивана. Тут використовувалися S-подібні пружини, які будуть покриті шаром захисної тканини, на який буде покладено шар ППУ.

Як правило, оббивка м'яких меблів проводиться однією людиною. Каретна стяжка, представлена в даному дивані - це особливе мистецтво. Складність полягає в симетрії розташування отворів, в які утоплюються декоративні гудзики, а також потрібне точне розуміння припусків оббивної тканини. Процес дуже трудомісткий, і для виконання такого завдання потрібен досвідчений шпалерник. У даному дивані використовувалося загалом близько 200 пучків гудзиків.

 

Усі складки каретної стяжки викладаються вручну. Робота вимагає терпіння та точності.

 

Ось такий чудовий радіусний диван став результатом старань майстрів. Ми виконуємо вигнуті дивани будь-якої форми та розмірів. Вони можуть бути цільними чи модульними.

Радіусний диван на замовлення - це прикраса будь-якого інтер'єру, будь то вітальня приватного будинку або фойє готелю.