Виготовлення круглих ліжок на замовлення у Києві

Наша компанія "МебельАрт" виробляє корпусні та м'які меблі за індивідуальними проектами. Ми маємо власне виробництво, робимо ліжка, дивани, крісла. Будь-яка складність та будь-який матеріал. Ми виготовляємо меблі для будинків, ресторанів, готелів, студій. Цей роздав присвячений такому товару, як круглі ліжка на замовлення в Києві.

Радіусні ліжка у Києві

Виготовимо для вас ліжка круглої форми на замовлення в місті Київ за картинкою або створимо проект ліжка згідно з бажанням замовника. Наша галерея допоможе вам визначитися з дизайном майбутнього круглого ліжка.

Круглі ліжка

замовити кругле ліжко

кругле ліжко з подіумом на замовлення

кругле м'яке ліжко на замовлення

кругле м'яке ліжко

кругле ліжко з подушками та спинкою

ліжко у вигляді квітки

виробництво круглих ліжок

кругле ліжко з подушками

велике кругле ліжко під замовлення в Києві

велике кругле ліжко

напівкруглий диван

круглі м'які меблі на замовлення в Києві

круглі м'які меблі на замовлення

рекомендоване кругле ліжко

кругле м'яке ліжко під замовлення у Києві

м'яке кругле ліжко

велике кругле ліжко на замовлення

кругле ліжко з дерев'яним каркасом

круглі двоспальні ліжка (Оболонь)

кругле ліжко на замовлення

круглі двоспальні ліжка(Буча)

кругле жовте ліжко на замовлення

Круглі ліжка на замовлення Київ

бильце круглого ліжка

кругле ліжко на замовлення

Виготовлення круглих ліжок на замовлення у Києві

Круглі ліжка – це розкішне планування спальні, міцний сон, відсутність побоювань щодо випадкового падіння зі спального ложа. Багатий дизайн дозволяє вибрати виріб у вигляді красивої черепашки, високого подіуму, царського трону (фото круглих ліжок). А наскільки воно комфортне для нічного відпочинку!

Лофт, скандинавський стиль, ф'южн - ліжко доповнить ці стилі, внеся затишок і респектабельність. Найпростіша модель в аскетичному виконанні і без підходу для формування мінімалізму. Ліжка круглої форми на замовлення з підйомним механізмом полегшать процес встилання спального місця.

Величезна конструкція може бути функціональною, якщо передбачити всередині скриньки та відсіки. Зробивши на замовлення секторний варіант, ви зможете вдень розсувати її частини та використовувати в ідеї пуфів. Незвичайно виглядають круглі ліжка з балдахіном – ви ніби потрапляєте у східну казку. Особливо радіють такій продукції діти, наші маленькі принци та принцеси.

порядок замовлення диванів

Ви можете замовити кругле ліжко, а ми готові запропонувати меблі, які виготовимо з урахуванням побажань клієнтів. Приймаються замовлення від мешканців столиці та Київської області. Нехай ваш сон буде міцним та естетично прекрасним!