М'які меблі для готелів на замовлення в Києві

✅ Як замовити м'які меблі для готелю. Ми спеціалізуємося на виготовленні м'яких меблів для готелів на замовлення за індивідуальними проектами. Наші меблі є ексклюзивними. Ми можемо виготовити дивани для лобі, крісла для холу, ліжка для готелю, кушетки будь-якої складності як за картинкою, наданою клієнтом, так і розробити проект дивана з "нуля" відповідно до побажань клієнта.

Дивани для готелів під замовлення

округлий м'який диван для готелю дивани для готелів
м'які меблі для готелю на замовлення

мягкая мебель для гостиниц на заказ

Диван для гостиницы под заказ

Дивани для готелю

Трапляється, що в очікуванні якогось фахівця, переглядаєте крутий закордонний каталог меблів або бачите картинку готелю, обставленого красивими меблями. І думаєте: «От би такий диван, а краще – разом із кріслами». Сфотографувавши зображення, починаєте пошуки.

Приємна думка про те, що подібні м'які меблі для готелів може вироблятися у вітчизняних компаніях, не дає спокою. Ви довго переглядаєте асортимент інтернет-магазинів і пригнічено зітхаєте, не знаходячи речей, що сподобалися. Зрештою змушені купити дивани для готелю, віддалено схожі на мрію.

Адже можна дозволити собі мати те, що хочеться, і не їхати для цього за кордон, а просто замовити м'які меблі для готелів у Києві.

✅ Досвідчені конструктори та меблярі по картинці або фото здатні насправді створити бажаний предмет меблів. Їхній досвід дозволяє за готовою моделлю скласти креслення розрахувати необхідну кількість матеріалу для каркаса, внутрішнього наповнення, вибрати кріпильні елементи. Замовнику залишиться лише вказати, який використовувати оббивний матеріал.

Коли буде готово?

Залежно від завантаженості технологічних ліній замовлення виконується протягом 2-4 тижнів. Підтвердивши дизайнерську розробку та підписавши договір про співпрацю, ви можете їхати у відпустку, займатися своїми справами. У призначений термін менеджер зателефонує та повідомить про готовність замовлення.

А гарантії?

Ну звичайно. Ви можете розраховувати на сумлінне виконання замовлення та обов'язковий гарантійний термін. Усі подробиці вам повідомить фахівець, який приїде зробити виміри та прийняти замовлення.

Замовити виготовлення меблів для готелю

Чим ми кращі за меблевий магазин?

Якщо порівнювати за послугами, то ми займаємося індивідуальним виготовленням меблів. Ви можете купити ліжка для готелю, замовити диван для готелю, крісло, цілий гарнітур, а також корпусні меблі, виготовлення яких не займе багато часу.

✅ Виготовлення м'яких меблів для готелів на замовлення дозволяє повноцінніше вирішити завдання клієнта. Досить рідко, коли у пропонованому меблевим салоном комплекті все до єдиної деталі відповідає уявленню покупця. Зазвичай він бере те, що приблизно нагадує про його бажання. Ми втілюємо побачене або опрацьовуємо ідею створення від початку і до кінця. Будь-які меблі: м'який диван, тахта, софа, крісло будуть виготовлені під конкретного клієнта. У нас немає конвеєрних чи бюджетних речей, все виготовляється в індивідуальному порядку.
The website encountered an unexpected error. Please try again later.
Drupal\Core\Database\IntegrityConstraintViolationException: SQLSTATE[HY000]: General error: 1364 Field 'wid' doesn't have a default value: INSERT INTO "ge87_watchdog" ("uid", "type", "message", "variables", "severity", "link", "location", "referer", "hostname", "timestamp") VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6, :db_insert_placeholder_7, :db_insert_placeholder_8, :db_insert_placeholder_9); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => 0 [:db_insert_placeholder_1] => cron [:db_insert_placeholder_2] => Starting execution of @module_cron(). [:db_insert_placeholder_3] => a:1:{s:7:"@module";s:7:"comment";} [:db_insert_placeholder_4] => 6 [:db_insert_placeholder_5] => [:db_insert_placeholder_6] => https://mebelart.kiev.ua/uk/sofa-for-hotels [:db_insert_placeholder_7] => [:db_insert_placeholder_8] => 44.220.44.148 [:db_insert_placeholder_9] => 1718629759 ) in Drupal\Core\Database\Driver\mysql\ExceptionHandler->handleExecutionException() (line 50 of core/lib/Drupal/Core/Database/Driver/mysql/ExceptionHandler.php).