Кухня з ДСП фасадами на замовлення

Прямі кухні

Кутові кухня

авторский кухонный остров

П-подібні кухні

Кухонні острови

 Виробництво кухонних меблів на замовлення за індивідуальними проектами будь-якої складності. Кухні з ДСП, МДФ та дерев'яними фасадами. Будь-яка комбінація. Кухня з ДСП фасадами може бути виготовлена за картинкою, наданою замовником, також можна розробити абсолютно новий дизайн кухні відповідно до побажань клієнта.

Замовити виготовлення острівної кухні Солом'янський район


 ДСП - деревно-стружкова плита. ДСП виробляють з пресованої дерев'яної стружки і сполучного клею термореактивної синтетичної смоли. Догляд за такими меблями дуже простий, меблі будуть служити довго та надійно, за умови правильної експлуатації.

Замовити кухню з фасадами із ДСП

Вартість виготовлення кухні з ДСП фасадами

Кухні з ДСП фасадами є недорогим варіантом меблів, проте це не робить її менш популярною і привабливою. Існують безліч варіантів і комбінацій фасадів з ДСП, наприклад: ДСП в алюмінієвому профілі, або ДСП із пластиковим покриттям, рамкові фасади, ДСП зі склом та рамками, комбінація кольору ДСП з іншим кольором кромки.

Вартість кухні з ДСП від 500 у.о. за метр погонний. Ціна залежить від комбінування ДСП з іншими матеріалами та виду кухонної фурнітури. Точну вартість вам можуть озвучити після повного узгодження всіх побажань замовника.

Галерея кухонь із ДСП

кухонна кухня дсп

кухня з дсп фасадів

кухня з білими дсп фасадами

кухня з дсп фасадами

кухонні меблі з дсп фасадом

кухонні меблі з дсп фасадом

кухонні меблі з дсп фасадом

вартість куні з дсп фасадами на замовлення

виробник кухні з ДСП на замовлення

Купити кухню з ламінованого ДСП

Кухні з ДСП фасадами

стоимость кухни дсп

Кухні з ДСП фасадами
Кухні з ДСП під замовлення

Кухні з ДСП під замовлення

Кухні з ДСП

Кухня з ДСП фасадами на замовлення

З усіх видів кухонних меблів, меблі з ДСП є найдешевшим. Так як ДСП є найдешевшим матеріалом для виготовлення меблів.
Що таке ДСП-деревинно-стружкова плита, виготовляють його з пресованої деревної стружки з додаванням в якості сполучного клею термореактивної синтетичної смоли. Ламіноване ДСП, легке в догляді, міцне і довговічне, за умови, що не буде постійно піддаватися впливу води.

Як правило з ДСП, або ще його називають ЛДСП (ламіноване) роблять корпус усіх кухонь, інакше вартість виготовлення буде занадто велика, а фасади роблять з: ЛДСП, ДСП покрите шпоном, МДФ (плівкове або фарбоване), натуральне дерево, є рамкові фасади, скло та багато інших варіантів.

Однак, не дивлячись на простоту і низьку вартість матеріалу, фасади з ДСП не втрачають своєї популярності, а навпаки, з'являється все більше цікавих варіантів фасадів з ДСП, наприклад: рамкові фасади з алюмінієвим профілем, можуть бути оброблені різнокольоровим пластиком основного кольору фасаду з крайкою іншого кольору.

Замовити кухню з ДСП фасадами


Ми можемо виготовити кухню як по фотографії наданої клієнтом, так і розробити дизайн майбутньої кухні та виготовити її відповідно до побажань та потреб клієнта.

Кухня із ДСП на замовлення


Як правило, кухня з ДСП фасадами виготовляється досить швидко. Від 10-14 днів, в залежності від конкретного варіанту ДСП фасадів. Терміни виготовлення фіксуються в договорі.