Кухня з фартухом на замовлення

Виготовлення кухні за індивідуальними розмірами з фартухом на замовлення. Клієнт може вибрати фартух з каменю, скла (скла з фотодруком), плитки. 

Що таке кухонний фартухВибрати кухонний фартух на замовлення

  • Кухонний фартух - це захисна панель, яка може бути зроблена зі скла, каменю, металу або кераміки, яка розташовується на стіні безпосередньо над стільницею, мийкою, плитою. Вона легко очищається від жиру, бризок та іншого бруду, який потрапляє на нього в процесі приготування їжі. Кухонний фартух виконує не тільки практичну функцію, але також прикрашає інтер'єр, адже, як правило, він виконується з декоративного матеріалу з малюнком або панно.

Приготування їжі - це процес, який супроводжується великою кількістю бризок, жирового нальоту та плям. Особливо від цього страждає область робочої поверхні біля мийки та кухонної плити. Все це псує нерви господареві та зовнішній вигляд кухні.

Кухонний фартух максимально полегшує прибирання і захищає стіну від перманентних забруднень. (Нестандартні кухні на замовлення, фото)

У недалекому минулому стіни біля робочої поверхні покривалися виключно керамічною плиткою невеликого формату, чищення якої ускладнювали численні шви, як губки, що вбирають жир і бруд. Ця проблема не тільки естетичного характеру, при підвищеній вологості в пористих поверхнях починає розвиватися пліснява, яка спричиняє проблеми зі здоров'ям.

Сучасні дизайнери не відмовляються від кухонних фартухів з керамічної плитки, але все частіше їй віддають перевагу скляному, кам'яному, кварцовому фартухам, характеристики яких перевершують плитку.

Види кухонних фартухів

  • Керамічний фартух
  • Фартух із натурального каменю
  • Штучний камінь
  • Скляний фартух
  • Дерев'яний фартух

Кухонний фартух на замовлення

каталог фартухів для кухні варіанти кухонь з фартухом
скляний фартух на кухню на замовлення виготовити скляний фартух на кухню Київ
кухня з фартухом кухня з фартухом на замовлення
настінний фартух на кухню скляний фартух на кухню на замовлення
виготовлення фартуху на кухню Київ біла кухня з фартухом
червона кухня з фартухом на замовлення червоний фартух на кухню на замовлення
варіанти кухні з фартухом варіанти кухні з фартухом
замовити кухонний фартух Інтер'єрні фартухи для кухні
скляний фартух для кухні скляний фартух для кухні
Інтер'єрні фартухи для кухні фартух для кухні зі скла з фотодруком
кухонний фартух на замовлення малюнки кухонних фартухів
акриловий фартух для кухні ціна вартість фартуху на кухню виготовлення на замовлення

Кухонний фартух із кварцу на замовлення

 

Кухня кутова з плівковими МДФ фасадами виготовлена на замовлення в Софіївську Борщягівку. Кухня має кухонний фартух, стільницю та барну стійку з кварцу. Фурнітура БЛЮМ.

Ми виготовляємо меблі будь-якої складності та з будь-яких матеріалів. таких як: ДСП, МДФ, фанера, масив дерева, скло, штучний камінь.

 

вибрати кухонний фартух кухонний фартух зі скла
каталог кухонних фартухів кухонний фартух із квітами
кухонний фартух з фотодруком кухонний фартух із плитки
навіщо кухонний фартух переваги кухонного фартуха
кухонний фартух із зображенням міста кухонний фартух із зображенням візерунків
фартух для кухні фартух для кухні на замовлення
фартух для кухні з дерева фартух для кухні з каменю
фартух для кухні недорого дизайнерська кухня з фартухом
встановлення кухонного фартуха як ставлять кухонний фартух
майстри з встановлення фартуха на кухню кухня в сучасному стилі з фартухом
кухня модерн із фартухом кухня з фартухом та зображенням вишень

Кухня з фартухом та кухонним островом на замовлення

кухня з фартухом та кухонним островом чорний фартух на кухню
п образна кухня з фартухом купити Скляні фартухи на замовлення
панель на кухню на замовлення Стінові панелі для кухні на замовлення

 

Керамічний фартух

Найбільш бюджетний варіант. Величезний вибір варіантів і низька вартість залишають фартухи з керамічної плитки найпоширенішими з усіх згаданих. Цей варіант має один істотний недолік - пористі шви.

 

Фартух із натурального каменю

У натурального каменю багато привабливих якостей, краса, стійкість до високої температури, удароміцність. Є й недоліки - висока вартість, велика вага і природна пористість, наприклад, у мармуру, який потребує ретельного догляду. До вибору каменю потрібно підходити дуже уважно, зваживши всі "за" та "проти".

 

Фартух зі штучного каменю

Цей матеріал має меншу вартість, порівняно з натуральним. Вибір кольорів, зокрема з різними включеннями, величезний. Ми працюємо з керамогранітом та акриловим агломератом, які мають дуже хороші показники як захист стіни, а також дуже красиві. Акрил дозволяє створювати безшовну монолітну єдність стільниці та фартуха, а це, погодьтеся, багато чого варте

 

Якими бувають скляні кухонні фартухи?

Скло може бути матовим, кольоровим, прозорим. Виготовляють не із звичайного скла, а застосовують загартоване або триплекс. Скляні фартухи прикрашають фотодруком та піскоструминним декором, що виділяє кухню з ряду подібних. Клієнт може не лише вибрати стандартні варіанти зображень, що представлені в каталозі. Сучасні технології дозволяють наносити зображення, яке надає замовник. Іноді використовується накладання прозорого скла на друковане зображення.

 

Дерев'яний фартух на кухню

Можливо, це найрідкісніший варіант, оскільки основною перевагою натурального дерева як фартух є його досконала краса. Дерево вимагає дбайливого поводження і більше підійде для кухні з індукційною плитою, де мінімальна ймовірність спалаху. Доглядати його потрібно акуратно і регулярно, щоб уникнути стійких плям.

 

Установка кухні з фартухом з каменю